O SugaNormu a jeho propagaci jsem psal zde. Ovšem kolegyní mi byl doporučen i jiný web věnovaný SugaNormu a byl natolik bizarní, že ho musím zveřejnit také.


SS Obegruppenführer Klaus Volker přijel ze západní Evropy do ČR a nestačil se divit, jak špatně čeští lékaři (ne)léčí diabetiky. V pohodě, pochopitelně je doktor Volker vymyšlená postava, ale o tom dále.Jinak gratuluji, autoři tohoto podvodu české reálie trochu znají - Metformin, Siofor, Glucophage a Galvus se v ČR skutečně používají. Metformin, Siofor a Glucophage mají účinnou látku metformin a představují základní léky na cukrovku 2. typu. Mimochodem jsou dost účinné. Galvus už patří mezi speciálnější léky a také má dost velký efekt.

Pak už se kupí lež za lží a ve čtenáři se buduje představa, že v západní Evropě se léčí úplně jinak. Pak neexistující pan doktor mudruje, že diabetikům by měly náležet léky zadarmo. Zřejmě má na mysli přírodní SugaNorm, jenže...ten vlastně zadarmiko nebude, ne?Pokračujeme na spiklenecké vlně - farmakologické firmy těm chudákům od SugaNormu hází stovky bariér pod nohy, takže se tu nemůže prodávat jako lék. (Ta hlavní bariéra ale je, že jde o podvod, který nefunguje.) Soudruzi z farmalobby ovšem asi někde udělali chybu, protože je SugaNorm povolen jako doplněk stravy. Jen tak mimochodem, pokud byste klikli na web neexistujícího Českého endokrinologického centra, hodí vás to na začátek stránek o SugaNormu.A máme tu obvyklou ruletu. Jako vždy si vytočíte 50% slevu, takže si můžete SugaNorm koupit jen za hubičku - 849 Kč. To máte skoro zadarmo! Je vidět, že prodejci SugaNormu jsou lidumilové.


Komentáře spokojených uživatelů jsou obvykle bizár a ani tady to není výjimka. Paní Dvořáčková se docela rozohnila, bohužel po užití SugaNormu píše poněkud nekoherentně. Škoda, že nemůže do toho Německa......ale alespoň odjela do Chorvatska a tam si změnila jméno na Matija Šeremet. Spokojená nicméně pořád není a nadává teď zase na chorvatské lékaře.Nakonec si sdělme pravou identitu pana doktora Volkera. Je to profesor Rudolf Ott, jehož fotku zřejmě nejmenovaní šmejdi ukradli a využili.


Verdikt: SugaNorm nebrat. Zvažujete-li však stále jeho koupi, mám pro vás lepší řešení. Pošlete ty peníze mně a já vám na dálku pošlu pozitivní kosmickou energii, která vám trvale sníží lačnou glykemii o 2-3 kPa/torr. No fakt, čestný skautský.

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů