A máme tu další šmejdus na internetu, tentokráte preparát ReCardio, který má pomáhat na srdce, cévy, tlak, na tom nezáleží. Nákup bych opět doporučil si rozmyslet, neboť:


98 letý kardiolog má jistě pravdu. Bohužel na webu ČLK v seznamech lékařů žádný doktor Drahokoupil není. Smůla.Jo, on vlastně dr. Drahokoupil je fotka z fotobanky s názvem Senior doctor man, rozšířenou licenci můžete draho koupit za 64 éček, odtud asi jeho jméno. Hm...Krabičkou se přípravek odkopal, je to dietary food supplement, tedy doplněk stravy. Text obsahuje řadu plků, mísí fakta a nesmysly. Samozřejmě každý lék nebo potravina chemikálie (chemické látky) obsahuje, chemikálie jsou i v rostlinách. Žádný Výzkumný ústav pro kardiologii neexistuje a podobných výsledků studií vám za 5 minut z hlavy napíšu několik desítek. Dávám bod za to, že ani jednou nepřekročili 100%, to by už bylo chucpe.Uživatelé jsou spokojení, tak se zaměříme na paní Emu Rajkovou. Je to milá holka, jak by řekl Milouš Jakeš......jenže na téhle ruské stránce, pokud mé znalosti azbuky dostačují, se vlastně jmenuje Svetlana K. Taky to asi bude milá holka.


Verdikt: Web propagující ReCardio nese jasné známky podvodného jednání. Pokud i po přečtení výše zmíněného si tento přípravek plánujete koupit, tak si ho zasloužíte a přeji Vám dobrou chuť.

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů