Co si takhle koupit něco na lupénku? Latinsky se jí říká psoriáza, takže Psorilax by mělo být to pravé. Nebo ne?Kombinace ořešáku, jerlínu a kordycepsu, to zní slibně, stačí se tím jen napatlat a lupénka zmizí, protože preparát odstraní její příčinu. Její přesnou příčinu sice nikdo nezná, ale fantazii se meze nekladou. A jako vždy tu máme dočasnou akci, po kterou máme slevu 50% na lidových 860 Kč. No neberte to, když je to takový levný.


A doktor Stolecký, naturopat (co to sakra je?), nám to vysvětlil pořádně od podlahy. Úplé uzdravení je zpravidla za 2-3 týdny. Nebudu vás ale napínat, doktor Stolecký je muž mnoha tváří...


...který na jiném webu jako exp(e)rt Joseph Brooks propaguje zaručený přípravek proti parazitům. Jo, nějaké parazity bychom tady měli, to tedy ano.


Do Psorilaxu se narvalo 20 milionů dolarů a paní Olga se vyléčila.


Do Psorimilku se narvalo 20 milionů dolarů a paní Olga se vyléčila. Počkat, nebyl to vlastně Psorilax? Jo, aha, tohle je jiný web a jiný produkt.


Verdikt: Web propagující Psorilax nese jasné známky podvodného jednání. Na závěr nám tak už zbývá jen dilema, jestli ty naše peníze narvat do Psorilaxu nebo do Psorimilku. Něco mi říká, že nemůžete sáhnout vedle.

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů