V rámci prohlížení webů propagující odčervovací látky jsem se dostal na stránky o přípravku Bactefort a nestačil jsem se divit.


Začátek je klasika klasik - zcela odstraní, rychle odstraní, sleva cca 50%, účinnost je klinicky prokázána. (Ne, není.)


Jako obvykle se otestujte v našem testíku a jestli máte nějaký z příznaků, který má občas každý, tak za to určitě může parazit. Když máte třeba po 12hodinové šichtě u pásu bolesti kloubů, může za to tasemnice. Dole vidíte, jak se paraziti dostávají do těla, očividně si dávejte pozor na zaměstnance UHINVEST s.r.o., kteří jsou dle webu zasloužilými parazitonosiči a taky by vás zřejmě mohli nakazit Peyronieho chorobou (jste-li muž).Titul Ondřeje Novotného "lékař toxikolog nejvyšší kategorie" mi připomněl Rumburaka, čaroděje druhé kategorie. V ČR žádné podobné kategorie lékařů neznáme, ostatně seznam ČLK nezná ani pana doktora toxikologa Novotného.On zase na jiném webu to je dr. Alvin Pettle, ovšem obávám se, že ve skutečnosti je to jen ksichtík z fotobanky a neexixtuje vůbec.Jako obvykle obličeje spokojených uživatelů jsou z fotobanky, texty slabomyslné a s chybami.Jak to funguje? Dodání jistě velmi dobře, děkuji za optání. Nás ale hlavně zajímají informace o firmě, které jsou vpravo dole. Hmm, Panama, asi slušnej oddíl.


Verdikt: Web propagující Bactefort nese jasné známky podvodného jednání. Heslem výrobku by mohlo být "Vyrobeno parazity proti parazitům". Bodík k dobru mají za upozornění na pracovníky UHINVESTu, dám si na ně pozor a bez rukavic se jich ani nedotknu.

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů