To si takhle několik chytráků řeklo, že by šlo prodávat sprej, který si šplíchnete do pusy a budete po tom hubnout. Ne, to není zlý sen, to je realita.

Tak jo, hned na začátku zdůraznit obyklou slevu cca 50%, dát tam počítadlo času akce a zdůraznit, že už zbývá jenom několik balíčků. Člověk nesmí moc myslet, hlavně musí rychle objednat, než bude pozdě.Spokojené ženy, které zhubly. Sice neexistují, ale to nevadí. Zapamatujme si třeba Lenku Novákovou.Čeština hrozná. Výživové poradce doporučují to, až mám z toho v břiše motýle.A zase tady máme Lenku Novákovou, nejenže je teď hubená jak tyčka, ale ještě vyhrála ajfoun. Objednej a taky ti ho možná pošleme.V anglické verzi je to zase Peggy Adams. Víte, nelíbí se mi, jak jsou v dnešní době diskriminováni neexistující lidi - nemůžou cestovat, nemůžou si nic koupit, nemůžou nic. A na tomhle webu je krásné, že i neexistujícím osobám dává šanci vyhrát iPhone. To jednoho zahřeje u srdíčka.A odkud tenhle zázrak pochází? Z Panamy. Banány, průplav a Fito spray.


Verdikt: Web vykazuje klasické známky podvodného jednání. Pokud vám sprej při aplikaci na sliznici dutiny ústní nebude účinkovat, šplíchejte ho do podpaží. Aspoň budete vonět.

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů