Tak tohle je krásný medicínský bizár, který je výjimečný v používané formě léčby. Nebudeme ho muset polykat, ani ho po sobě patlat, nasadíme si ho na koleno. Je to Active Knee Plus, který nás bude léčit nějakým magnetem, nebo něčím podobným. Tedy ne že by nás to muselo zajímat.


Je to number one, sleva je přes 50%, ale účinkuje až za 17 minut...naštěstí je účinek trvalý, takže úžasná věc.Institut aplikované ortopedie v Curychu mi přijde stejně reálný jako Institut boje proti černé magii, i když existenci toho druhého považuji přeci jen za reálnější. Aspoň obrázky tam mají hezké.A odborník na ortopedii, dr. Peter Morkes je preparátem unešen. Zajímavé je to, že dr. Morkes podle všeho není obrázek z fotobanky (což jsem byl překvapen)......ale zkopírovaná fotka skutečného lékaře Dr. Sean O'Sullivana z kliniky plastické chirurgie ve Wiltonu. Nezaručuji nicméně, že tento lékař je reálný, zájemci si musí na kliniku zavolat a na existenci pana doktora se vyptat. Třeba se domluvíte na nějaké plastice se slevou.Spokojení uživatelé už mne nudí, ale tak třeba uprostřed se blíž podívejme na paní Michaelu z Vršovic.... na německé verzi webu je to paní Marie aus Kassel. Alespoň ten věk zůstal stejný.Když dole na webu kliknete na odkaz firmy, vyjde vám, že majitel se jmenuje Muhib Fateen Basara a sídlo společnosti je v Mutsamudu na Anjouanu. To je dost daleko.


Verdikt: Web vykazuje známky jasného podvodu. Pokud si to opravdu chcete koupit, pošlete do Mutsamudu část peněz, které vám slíbil ten umírající multimilionář z Nigérie, co vám nedávno poslal mail. (Soutěž: Po aplikaci koupeného Active Knee Plus mi na mail pošlete pocit, který s nasazeným Active Knee Plus budete mít. Bude-li odpověď, že se cítíte jako pitomci, pak vám jako odměnu pošlu kontakt na umírajícího multimilionáře ze Rwandy, který kontaktoval mně, a o jeho peníze se pak rozdělíme.)

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů