Jednou se takhle sešli výrobci Flex and Move a položili si otázku, jak by ten sajrajt mohli co nejlépe propagovat. A řekli si, že narozdíl od konkurence se nebudou dlouze rozepisovat o unikátním bioharmonizačním účinku všech složek toho jejich zázraku. Ne, oni se rozhodli, že dají lidem PŘÍBĚH - příběh odvahy inteligence a skromnosti jednoho obyčejného českého studenta (promiňte, ukápla mi slza).


Konečně něco zajímavého. Prostě Petře Mládek je génius a sál mu 10 minut tleskal. Tahle stránka je mimochodem bizár hrubého zrna, například si tu dovolují psát o "léku". Lék to samozřejmě není. Všímavější čtenář si povšimne totálních nesmyslů (Institut revmatologie, odborníci z Lékařské univerzity a dalš perly).


Příběh pokračuje, Petře je skromnej a hlavně mu jde o toho vobyčejnýho českýho člověka, protože maminka umřela na zánět kloubů (promiňte, ale pro slzy nemohu dál). Hlavně aby recept na ten zázrak nedostali cizáci.Jo a tohle taky patří do bizáru těžší váhové kategorie. V lidech se hraje na konspiračně-paranoidní strunu písnička o zlých farmaceutických gigantech, které tomu chudákovi prostě nedovolí ten zázračný lék prodávat v lékárnách. Ale rejdy těm kapitalistickým vrahům z Wall-Streetu nevyšly, Petře Mládek je včas prokoukl a začal to prodávat po internetu. A internet ti kapitalisti neovládaj, ten je pořád, náš, soudruzi... Ten zázrak pak vidíte dole.Na konci je ruleta, možná si vytočíte slevu mezi 0-50%. Hmm, já bych si tipnul, že vám padne 50%, mám totiž jasnovidecký dar. Pod tím zase názory neexistujících lidí. Hned pan Horák je nějak vulgární.
V německé variantě je to pan Peter Staffvogel. Divnej Vogel ten Staffvogel...A nakonec zajímavost. Nebyl jsem totiž schopen ani s reverzním vyhledáváním fotografií zjistit, odkud autoři tohohle výplodu ukradli fotku hlavního aktéra. On samozřejmě neexistuje, v německé variantě se jmenuje Daniel Hoffmann.


Verdikt: V textu jsem naznačil, že mám jasnovidecké schopnosti. Vám předpovídám, že když si Move and Flex koupíte, litovati toho budete. A na závěr tematický vtip: Přijde důstojník do Stalinovy kanceláře. "Soudruhu Staline, je tu jasnovidec, který prý zná budoucnost a musí s vámi nutně mluvit". Stalin se mile usměje a mávne rukou: "Rovnou ho zastřelte. Kdyby opravdu znal budoucnost, tak by sem vůbec nechodil".

 


Pomohl vám můj web? Zvažte prosím jeho pravidelnou, nebo jednorázovou finanční podporu.
 

  autor: MUDr. Jiří Štefánek
  zdroje: základní zdroje textů